Rozloučení s podzimem na ZŠ Vyhlídka

Ve čtvrtek 3. 11. 2022 se 52 dětí z 1. a 2. tříd zúčastnilo krásné podzimní akce s názvem Rozloučení s podzimem. Za svitu zářivých lampionů jsme se společně vydali k zámku Žerotínů, kde děti čekal první úkol, a to přiřazování stop k obrázkům zvířat. Na nádvoří si zahrály pexeso. Dále jsme pokračovali Vodní ulicí, kde byla připravena další dvě stanoviště. Děti přiřazovaly plody k obrázkům a názvům stromů, poznávaly lesní zvířátka. Poslední stanoviště nás čekalo v parku Botanika, kde děti zodpověděly otázky týkající se podzimu. Všechna stanoviště připravili členové žákovského parlamentu ve spolupráci se svými spolužáky. Velké díky patří právě jim, kteří se postarali o program, zajistili si veškeré pomůcky a svou přítomností projevili zodpovědnost, ale také schopnost a dovednost připravit zábavně-vzdělávací program pro mladší spolužáky. Všechny děti poté byly odměněny drobnou sladkostí za svou účast a splnění úkolů.

Mgr. Alena Ešlerová, Mgr. Markéta Novosadová, Bc. Adriana Kopecká