Celorepublikový úspěch v hasičské soutěži

Nečekaného úspěchu dosáhli žáci naší školy v soutěži Požární ochrana očima dětí. V okresním kole soutěže se podařilo našim žákům získat umístění v následujících kategoriích: ve výtvarné kategorii obsadili David Chromý ze třídy 6.A 1.místo a Kristýna Urbanová ze 6.B 3.místo, v kategorii starších žáků obsadila Justýna Srbová rovněž 3.místo. V digitální kategorii získala dvojice Eliška Dobešová a Lucie Krčmářová ze 7. B krásné 1.místo.

O tom, že se práce žáků líbily i v dalších kolech svědčí krásná umístění v krajském kole, kde se umístil David Chromý na 2. místě a dvojice děvčat ze 7.B na krásném 1. místě. Společná digitální práce děvčat s tématikou „Bezpečný dům“ zaujala porotu i v celorepublikovém kole, ve kterém se děvčata umístila na krásném 2. místě. Obě děvčata se zúčastní slavnostní vyhlášení celorepublikového kola dne 20.6.2024 v malebných prostorách hradu Bouzov.

Všem zúčastněným patří poděkování za skvělou reprezentaci školy a gratulace k umístění.