Příškolní výtvarný tábor „Na Vyhlídce“

Další ročník příškolního výtvarného tábora je za námi. A jaký byl?

Ve dnech 19.-23.8.2024 skupina dětí z naší školy kreslila, malovala a zejména tvořila. Výsledkem jsou krásné práce jako pískové mandaly, lapače snů, obrazy na plátně, klíčenky, výrobky z keramiky a výtvarné práce, které budou žákům milou vzpomínkou na dny strávené v přátelském a prázdninovém duchu.

Zpestřením tábora byla zajímavá a poučná exkurze v Uniparu v Rožnově, kde si žáci nabarvili vlastní svíčku, návštěva ve Světě kamenů a procházka Rožnovem. Dalším bonusem pro děti byl prázdninový táborák s opékáním špekáčků na nedaleké zahradě, výtvarné hry a „přespávačka“ ve škole.

Vedle tvořivých technik si žáci užili nejen prázdninovou atmosféru, pohyb v přírodě, ale i spoustu legrace s novými kamarády.

Příškolní výtvarný tábor 2024 je za námi, tak ať žije ten příští!