Soutěž ve vaření pro 9. ročníky

Před 2týdny byla vyhlášena soutěž pro žáky 9. ročníků, a tentokrát ve vaření. Čtyřčlenné týmy, které se mohly přihlásit musely uvařit libovolný vařený pokrm z receptů teplé kuchyně a přinést ochutnávku k ohodnocení porotou. Porota mohla ochutnat nejen hlavní teplá jídla, ale i chutné předkrmy a dezerty které týmy předložily k hodnocení. Hodnotila se hlavně chuť, ale i vzhled a způsob servírování. Po pečlivém posouzení pokrmů porotou se na prvních třech místech umístily týmy:

1. Místo, tým z 9.A ve složení: Adina Drápelová + Natálie Tkadlečková + Karolína Klímová+ Antonín Stančík
  2. Místo, tým z 9.B: Kamila Potěšilová + Eliška Mrlinová + Radovan Němec + Tomáš Zámrský
  3. Místo, tým z 9.A: Štěpán Vrubl +Vojtěch Hána + Martin Štěpánek + Patrik Kyselý

Všem umístěným i zúčastněným moc děkujeme a přejeme hodně zdaru v dalším kuchařském umění.

První dva týmy budou školu reprezentovat v soutěži o nejlepší kotlíkový buřtguláš dne 10.10.2024 na ISŠ-COP ve Val. Meziříčí.

Mgr. Jana Adámková